Laureaci V edycji (2008)

LAUREACI V EDYCJI KONKURSU

"ZAMIESZKAŁY W BIBLII - ROMAN BRANDSTAETTER" (2008)

Zespół uczniów Gimnazjum im. Gen. Kazimeirza Sosnkowskiego w Opalenicy: Marcin Michalak, Sandra Lisoń, Martyna Niedźbała, Piotr Nawrotek, Amadeusz Fertig, Sandro Marciniak, Damian Smyk, Łukasz Kamieniarz, Tomasz Osiński, Sonia Kisiel, Karolina Michalak, Matylda Kańduła, Marcin Marchwiński, Maciej Król, Karolina Głodek, Patryk Szumiński

nagroda specjalna za przygotowanie i wystawienie ballady dramatycznej Romana Brandstaettera "Przemysław II"

• Joanna Kawa z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie

I nagroda w kategorii scenopisarskiej

• Piotr Juraszek z XIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie

III nagroda w kategorii scenopisarskiej

• Maria Ziembla ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

• Ilona Oliwa ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

• Klaudia Oramus ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach

wyróżnienie w kategorii recytatorskiej

Ponadto jury przyznało nagrody nauczycielom, którzy przygotowali do konkursu grupy uczniów: mgr Katarzynie Król, mgr Małgorzacie Koszucie, mgr. Krzysztofowi Geddertowi, mgr. Janowi Płoszczycy, mgr Annie Frosztędze i mgr Iwonie Dzidek.

Liczba prac zgłoszonych do konkursu w kategorii literackiej: 11, w kategorii scenopisarskiej: 2, w kategorii recytatorskiej: 17, w kategorii plastycznej: 14. W kategoriach literackiej i plastycznej nagród i wyróżnień nie przyznano.