Laureaci IV edycji (2007)

LAUREACI IV EDYCJI KONKURSU
"ZAMIESZKAŁY W BIBLII - ROMAN BRANDSTAETTER" (2007)

Jury IV edycji konkursu "Zamieszkały w Biblii - Roman Brandstaetter" przyznało trzy nagrody w kategorii literackiej, jedną nagrodę w kategorii scenopisarskiej, trzy nagrody w kategorii recytatorskiej i trzy nagrody w kategorii plastycznej. Ponadto przyznano cztery wyróżnienia dla nauczycieli, którzy przygotowali do udziału w konkursie więcej niż 10 uczniów.

I Kategoria literacka

Pierwsze miejsce: Joanna Krenz (Liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu)

Drugie miejsce ex aequo: Aneta Moskała (Gimnazjum im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach) i Bartosz Morek (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach)

II Kategoria scenopisarska

Pierwsze miejsce: Joanna Kawa (Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie).

Nagród za drugie i trzecie miejsce nie przyznano.

III Kategoria recytatorska

Pierwsze miejsce: Młodzież z Gimnazjum im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Opalenicy (pod kierunkiem nauczycielki mgr Katarzyny Król)

Nagrody za drugie miejsce nie przyznano.

Trzecie miejsce ex aequo: Klaudia Oramus i Ilona Oliwa (obie ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach)

IV Kategoria plastyczna

Pierwsze miejsce: Klaudia Walaszek

Drugie miejsce: Magdalena Bacher

Trzecie miejsce: Kinga Kołodziej

Wszystkie trzy laureatki w tej kategorii z Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie.

Kilknij, aby zobaczyć fotografie prac plastycznych nadesłanych na IV edycję konkursu.

Wyróżnienia dla nauczycieli, którzy przygotowali ponad 10 uczniów:

•  Anna Wierzchowiec (Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie)
  • Katarzyna Król (Gimnazjum im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Opalenicy)
  • Monika Gdowska (Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie)
  • Jan Płoszczyca (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach)