Laureaci III edycji (2006)

LAUREACI III EDYCJI KONKURSU
"ZAMIESZKAŁY W BIBLII - ROMAN BRANDSTAETTER" (2006)

Jury III edycji konkursu "Zamieszkały w Biblii - Roman Brandstaetter" przyznało 13 nagród, 9 wyróżnień i 12 dyplomów.

NAGRODY

Nagrody w dziedzinie literackiej otrzymali uczniowie następujących gimnazjów:

Gimnazjum im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Opalenicy

  • Magdalena Gubała
  • Paulina Szajek
  • Agnieszka Szuder
  • Katarzyna Szulc

Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie

  • Michał Krawczyk
  • Elżbieta Raś
  • Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego
  • Robert Mayer

Nagrody w dziedzinie interpretacji tekstów Romana Brandstaettera otrzymali uczniowie następujących szkół:

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach k/Myślenic

  • Ilona Oliwa
  • Patryk Konik
  • Michał Grzesiak

Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie

  • Magdalena Sumara

Gimnazjum nr 30 w Poznaniu

  • Marta Kaczmarek
  • Małgorzata Stobieniecka
  • Monika Wojtczak

WYRÓZNIENIA

Wyróżnienia w dziedzinie interpretacji tekstów Romana Brandstaettera otrzymali uczniowie następujących szkół:

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach k/Myślenic

  • Katarzyna Szlachetka
  • Zuzanna Flis
  • Klaudia Oramus
  • Magdalena Postawa

Gimnazjum nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie

  • Agnieszka Matuszewska

Gimnazjum nr 30 w Poznaniu

  • Agnieszka Stolc
  • Agnieszka Wojtczak
  • Natalia Janik
  • Wioleta Nowak

DYPLOMY

Dyplomy uczestnictwa w konkursie otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach k/Myślenic:

  • Piotr Światłoń
  • Łukasz Flaga
  • Aneta Garbień
  • Karolina Garbień
  • Paulina Profic
  • Maria Bochenek
  • Sylwia Bagińska

DYPLOMY UZNANIA za kierowanie pracami konkursowymi uczniów otrzymali następujący nauczyciele:

  • mgr Monika Gdowska (Gimnazjum nr 11 w Tarnowie)
  • mgr Katarzyna Król (Gimnazjum im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Opalenicy)
  • mgr Jan Płoszczyca (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach)
  • mgr Anna Frosztęga (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach)
  • mgr Joanna Dybczyńska (Gimnazjum nr 30 w Poznaniu)