Laureaci I edycji (2004)

LAUREACI I EDYCJI KONKURSU O BRANDSTAETTERZE

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy nadesłali nam swoje prace na konkurs. Gratulujemy serdecznie wspaniałych pomysłów, ich realizacji i wykonania!

Poniżej przytaczamy fragmenty listów, które wysyłaliśmy do szkół, z których pochodzili zwycięzcy.

Dyrekcja Gimnazjum nr 11 im. R. Brandstaettera
ul. Szujskiego 15
33-100 Tarnów

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje uczennicy Joannie Kloch, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii"; i zajęła III miejsce za wartościową pracę informatyczną. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę II stopnia otrzymuje p. Anna Wierzchowiec. Wyróżnienia zdobyły prace plastyczne Kamili Baca, Dominiki Kryśko i Klaudii Suda. Z Państwa Gimnazjum przysłano nam wiele prac zasługujących na szczególne uznanie za pomysłowość uczniów i nauczycieli.

Dyrekcja Gimnazjum nr 30 im. F. Sypniewskiego
ul. Głuszyna 187
61-329 Poznań

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje uczennicy Joannie Bednarek, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii" i zajęła II miejsce za wartościową pracę plastyczną. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę II stopnia otrzymuje p. Jolanta Skamrot.

Dyrekcja LO im. św. Marii Magdaleny
ul. Garbary 24
61-867 Poznań

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje uczennicy Karolinie Zarembie, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii" i zdobyła wyróżnienie za wartościową pracę literacką.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1
Lubicz Dolny 1

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje grupie teatralnej, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii" i zajęła I miejsce za piękne i wartościowe przedstawienie na motywach twórczości wielkiego Pisarza. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę II stopnia otrzymuje p. Maria Kalas - opiekun koła teatralnego.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących
ul. Tysiąclecia 6
64-300 Nowy Tomyśl

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje uczennicy Edycie Chmielewskiej, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii" i zdobyła wyróżnienie za wartościową pracę literacką.

Dyrekcja Zespołu Szkół Społecznych nr 2
im. Edwarda hr Raczyńskiego
os. Wichrowe Wzgórze 114
61-670 Poznań

Zarząd Stowarzyszenia imienia Romana Brandstaettera składa gratulacje uczennicy Agnieszce Móżdżen, która wzięła udział w I edycji konkursu dla dzieci i nauczycieli "Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii" i zdobyła nagrodę specjalną za wartościową pracę plastyczną. Z przyjemnością informujemy, że specjalne wyróżnienie otrzymuje p. Maria Wróż.